Дострокове припинення самоізоляції у зв’язку з перетином державного кордону або пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополь протягом останніх 14 днів можливе лише:

  • для осіб, які перебувають на самоізоляції у зв’язку з перетином державного кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) протягом останніх 14 днів;
  • на підставі негативного результату ПЛР — дослідження, здійсненого з метою припинення самоізоляції після перетину кордону та КПВВ;
  • за результатами дослідження лабораторій, котрі пройшли верифікацію та мають право передавати результати тестування на COVID-19 методом ПЛР для припинення самоізоляції через додаток «Дій вдома».

Що потрібно знати тим, хто знаходиться у Волинській області і бажає припинити самоізоляцію:

  1. Особа, що перетнула кордон та бажає припинити самоізоляцію, звертається до ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» (м. Луцьк, просп. Волі, 55, тел. 75-77-80) з метою здійснення тестування на COVID-19. Лабораторія ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» пройшла верифікацію, відповідно до встановленої процедури Наказом МОЗ України від 28.03.2020 №722 (зі змінами), та має право проводити ПЛР тестування з метою діагностики COVID-19.
  2. Особа має здати власний біологічний матеріал на ПЛР-дослідження. Перед забором мазку на дослідження клієнт заповнює та підписує модифіковану форму направлення зразка на дослідження (зразок форми можна завантажити за посиланнямhttps://cloud.phc.org.ua/index.php/s/w5Cp6K3aZ2Acbpd і вказує дату перетину кордону та обов’язково при заповненні форми перевіряє правильність усіх вказаних даних, особливо телефону клієнта, це є умовою вдалої синхронізації! Важливо, аби номер телефону співпадав із тим, що був зазначений клієнтом при реєстрації у «Дій вдома».
  3. Лабораторія, після проведення тестування, в разі отримання негативного результату, заповнює онлайн форму.
  4. Онлайн форма автоматично агрегується у базу даних та автоматично передається до Міністерство цифрової трансформації України з метою синхронізації із додатком «Дій Вдома».
  5. Клієнт отримує сповіщення про припинення обов’язкової самоізоляції.