ДУ «Волинський обласний лабораторний центр» інформує, що станом на 20 січня  2020 року з симптомами гострої кишкової інфекції госпіталізовано  4 дітей, котрі відвідують  дошкільний навчальний заклад  №8 м. Ковеля. Стан хворих середньої важкості. Уражено 3 групи, вік дітей від 3  до  5  років.

Для з’ясування причин та обставин виникнення спалаху, лікарями-епідеміологами обласного лабораторного центру розпочато комплекс протиепідемічних, профілактичних заходів  та епідеміологічне розслідування.

Проводиться  лабораторне обстеження персоналу харчоблоку та уражених груп  на носійство кишкової групи інфекцій. У закладі   відібрано проби    питної води, змиви з  навколишнього середовища.

З метою активного виявлення хворих  та  медичного   спостереження в осередках  інфекції,  про випадки захворювання  поінформовано керівника  дитячої поліклініки  Ковельського МТМО.

Робота  продовжується.

Передрук та інше використання матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється за умов посилання на ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України».