Протягом 17 – 18.09.2018 року за медичною допомогою до Камінь-Каширської центральної районної лікарні звернулось п’ять осіб з проявами отруєння (блювота, пронос). Серед постраждалих двоє дітей віком два роки, двоє дітей віком чотири роки та вагітна жінка. Усі  захворілі члени двох сімей із с. Боровно Камінь-Каширського району та с. Рованці Луцького району. В зв’язку із важкістю стану, дворічний хлопчик госпіталізований до реанімаційного відділення Камінь-Каширської центральної районної лікарні, де о 05:15 годині 18.09.2018року помер (житель с. Рованці Луцького району). Ще одна дитина з цієї сім’ї переведена для подальшого лікування до Волинської обласної інфекційної  лікарні. Усім хворим встановлено попередній діагноз «Харчова токсикоінфекція?», проте, розглядаються і інші версії захворювання.

З метою встановлення причин виникнення групового захворювання,  лікарями-епідеміологами лабораторного центру розпочато епідеміологічне розслідування у вогнищі в с. Боровно Камінь-Каширського району, а також в лікувальних закладах по місцю госпіталізації хворих.

В домашньому осередку на дослідження відібрані проби харчових продуктів, питної води, змиви з об’єктів зовнішнього середовища. Проведено бактеріологічне обстеження контактних осіб. Матеріал в роботі. За контактними особами встановлено медичний нагляд.

Проведення протиепідемічних заходів триває.

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови  посилання на ДУ  «Волинський обласний лабораторний центр  МОЗ України».